Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

RODO

Szanowni Państwo, 

 

Z związku z faktem, że w dniu 25.05.2018 zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie (w związku z utworzeniem konta użytkownika) oraz zapewnić, że są w niej bezpieczne. Poniżej zebraliśmy dla Państwa wszystkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie musicie Państwo wykonywać w związku z nim żadnych działań. W razie gdyby jednak pojawiły się u Państwa jakieś pytania lub wątpliwości w związku z powyższym tematem zachęcamy do kontaktu - jesteśmy do dyspozycji.

więcej »
Niania dla psa - Dziennik Polski

Lato, to czas urlopów i odpoczynku. Niestety, dla niektórych to także czas odpoczynku od własnych zwierząt. Każdego roku w miesiącach letnich padają niechlubne rekordy w ilości zwierząt, trafiających do schronisk. Psy i koty są wyrzucane z domów, z aut - czasem nawet w biegu, z okien mieszkań, przywiązywane do drzew, topione, duszone, a nawet zakopywane żywcem. No bo co zrobić z czworonogiem, gdy planujemy wakacje w Tunezji albo w Egipcie?

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
COAPE Polska Andrzej Kinteh-Kłosiński
ul. Królewska 65a/1, 30-081 Kraków

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Zostań opiekunem

Zostań opiekunem

Aby zarejestrować się w bazie opiekunów serwisu PETSITTER.pl należy wypełnić szczegółowy Formularz Opiekuna Zwierząt (formularz opiekuna) podając swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz informacje dotyczące m.in. doświadczenia ze zwierzętami, formy pracy oraz referencji. W ten sposób osoba poszukująca opiekuna może z decydować o kwalifikacjach i kompetencji kandydata na opiekuna.

Aby rekord był widoczny, należy opłacić roczny abonament w kwocie 18zł na rachunek Millenium o numerze 82 1160 2202 0000 0005 8146 8932 podając w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz login w serwisie. Jedna osoba może mieć założone jedno konto użytkownika. Jeśli chcesz zostać opiekunem certyfikowanym, zapraszamy na Kurs dla Opekunów Zwierząt PETSITTER.

Osoby poszukujące pracy w charakterze opiekunów zwierząt zapraszamy do zapoznania się z poniższymi zasadami oraz wypełnienia Formularza Opiekuna Zwierząt.

Jak zapisać się do bazy opiekunów zwierząt ?

Należy wypełnić Formularz Opiekuna Zwierząt oraz opłacić roczny abonament, aktywując w ten sposób swój rekord w bazie danych opiekunów. Każdy opiekun po wypełnieniu formularza otrzyma pocztą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail wiadomość zawierającą oraz link do serwisu transakcji PRZELEWY24.pl w ktorym w wygodny sposób może dokonać opłaty. Po dokonaniu opłaty rekord opiekuna aktywuje się automatycznie. Abonament można także opłacić w inny sposób (np. przelewem czy na poczcie) wpłacajac należność na konto podane w wiadomości mailowej wysyłanej po wypełnieniu Formularza Opiekuna Zwierząt.

Dokonywanie zmian danych w rekordzie opiekuna.

Aby dokonać zmian w swoim rekordzie w bazie danych opiekunów zwierząt, wystarczy zalogować się swoim loginem i hasłem na stronie PETSITTER.pl.  Aby czasowo zawiesić prezentację rekordu w serwisie PETSITTER.pl (np. w sytuacji wyjazdu na wakacje) należy po zalogowaniu odznaczyć check-box "Wyświetlaj rekord w wynikach wyszukiwania". W ten sam sposób można przywrócić wyświetlanie rekordu.

Wypełniając Formularz Opiekuna Zwierząt zwróć uwagę na następujące rzeczy:

Miejsce i rejon pracy - Z rozwijalnej listy (punkt 8) wybierz Miejscowość w której oferujesz swoje usługi np. Kraków. W kolejnym polu Rejon (punkt 9) doprecyzuj okolicę, w której możesz pracować, np. Śródmieście, Nowa Huta, okolice ulicy Bieżanowskiej itp. Gdyby w rozwijalnej liście miast nie było Twojej miejscowości, wybierz najbliższą miejscowość i w polu Rejon określ o jakie miejsce chodzi np. wybierasz Warszawa, a w polu rejon piszesz Janki. Gdybyś uznał jednak, że Twoja miejscowość powinna być na liście - napisz do nas. Pamiętaj, że właściwe wypełnienie pól dotyczących miejscowości i rejonu Twojej pracy jest podstawowym warunkiem znalezienia Cię przez osoby poszukujące Twoich usług.

Referencje - pamiętaj, że powierzenie Twojej opiece ulubionego zwierzęcia to kwestia dużego zaufania okazanego Ci przez jego właściciela. Nic dziwnego, że każdy zleceniodawca chce mieć maksimum pewności, że okazane zaufanie nie zostanie nadużyte. Dlatego wypełniając formularz zwróć szczególną uwagę na pole REFERENCJE. Świadectwo znających Cię osób, organizacji czy instytucji może być ważnym argumentem dla osób poszukujących Twoich usług. Innym rodzajem referencji jest komentarz wystawiony Ci przez osoby, dla których pracowałeś. Każda z takich osób będzie mogła wystawić Ci jeden komentarz, na który będziesz mógł raz odpowiedzieć.

Wiedza i kwalifikacje - Polecamy udział w kursie profesjonalnych opiekunów zwierząt pozwalającym zdobyć wiedzę i kwalifikacje potrzebne w pracy opiekuna. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.coape.pl. Absolwenci kursu otrzymują Certyfikat Opiekuna Zwierząt oraz uzyskują specjalny status w serwisie PETSITTER.pl, dzięki czemu są wyszukiwani w pierwszej kolejności przez wyszukiwarkę opiekunów. 

Doświadczenie - jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w kontaktach ze zwierzętami (niekoniecznie wykonywałeś pracę opiekuna zwierząt), opisz je w polu formularza Doświadczenie. Choć brak doświadczenia nie jest powodem, dla którego nie możesz podjąć pracy opiekuna, to pamiętaj, że osoby poszukujące Twoich usług z pewnością docenią zdobyte przez ciebie umiejętności kontaktu ze zwierzętami.

Odpowiedzialność - każdy opiekun wypełniając formularz zgłoszenia opiekuna bierze pełną odpowiedzialność za prawdziwość danych zawartych w formularzu. Każdy opiekun zgłoszony do bazy opiekunów pracuje na własną odpowiedzialność. Serwis PETSITTER.pl nie jest agencją zatrudniającą opiekunów i oferującą ich usługi, jest jedynie miejscem kontaktu osób oferujących swoją pracę z osobami szukającymi usług opieki nad zwierzętami. Jako taki nie ma możliwości weryfikacji danych opiekunów i jakości ich pracy oraz nie ponosi odpowiedzialności za poczynania opiekunów i zatrudniających ich osób. Nie pośredniczy także w ustalaniu warunków zatrudnienia , sposobu i wysokości wynagradzania opiekunów.

Wiek - osoby rejestrujące się w serwisie muszą mieć ukończony 16 rok życia.

Dane opiekunów - dane osobowe i kontaktowe opiekunów będą udostępniane osobom poszukującym usług opieki nad zwierzętami, na co każdy opiekun wyraża zgodę wypełniając Formularz Opiekuna.