Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

RODO

Szanowni Państwo, 

 

Z związku z faktem, że w dniu 25.05.2018 zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie (w związku z utworzeniem konta użytkownika) oraz zapewnić, że są w niej bezpieczne. Poniżej zebraliśmy dla Państwa wszystkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie musicie Państwo wykonywać w związku z nim żadnych działań. W razie gdyby jednak pojawiły się u Państwa jakieś pytania lub wątpliwości w związku z powyższym tematem zachęcamy do kontaktu - jesteśmy do dyspozycji.

więcej »
Niania dla psa - Dziennik Polski

Lato, to czas urlopów i odpoczynku. Niestety, dla niektórych to także czas odpoczynku od własnych zwierząt. Każdego roku w miesiącach letnich padają niechlubne rekordy w ilości zwierząt, trafiających do schronisk. Psy i koty są wyrzucane z domów, z aut - czasem nawet w biegu, z okien mieszkań, przywiązywane do drzew, topione, duszone, a nawet zakopywane żywcem. No bo co zrobić z czworonogiem, gdy planujemy wakacje w Tunezji albo w Egipcie?

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
COAPE Polska Andrzej Kinteh-Kłosiński
ul. Królewska 65a/1, 30-081 Kraków

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Znajdź opiekuna

szukam opieki nad:
województwo:
lub miejscowość:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi - skontaktuj się z nami - petsitter@coape.pl

Obecnie w bazie danych jest 764 aktywnych opiekunów.

Jeśli nie znajdziesz opiekuna zamieść bezpłatnie ogłoszenie o poszukiwaniu opiekuna.

Jeśli decydujesz się na skorzystanie z pomocy opiekuna zwróć uwagę na kilka rzeczy:

  1. Najbezpieczniej znaleźć opiekuna posiadającego Certyfikat Opiekuna Zwierząt. Opiekunowie posiadający certyfikat są wyszukiwani w pierwszej kolejności przez wyszukiwarkę serwisu PETSITTER.pl i oznaczeni znaczkiem . Ważne są także referencje i doświadczenie w opiece nad zwierzętami lub przynajmniej opinia osób lub organizacji z którymi opiekun współpracował (np. lekarz weterynarii, kierownik schroniska, związek kynologiczny, Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami itp.)
  2. Przy pierwszej rozmowie obserwuj zachowanie i kontakt ze zwierzęciem potencjalnego Opiekuna Zwierząt oraz reakcje Twojego pupila. Spróbuj ocenić czy osoba stara się dowiedzieć jak najwięcej o Twoim pupilu.
  3. Możliwie najdokładniej wyjaśnij jakie są Twoje oczekiwania i wymagania, czego absolutnie nie wolno robić, a o czym nie należy zapomnieć. Ustal warunki wynagrodzenia.
  4. Wskazany jest okres próbny, podczas którego okaże się czy wszystkim zainteresowanym (w tym przede wszystkim zwierzęciu) odpowiada tego rodzaju współpraca. W wypadku opieki nad psem, dobrze jest jeśli nowy opiekun pobędzie z psem w domu w Twojej obecności, a także jeśli wszyscy razem pójdziecie na spacer. Wspólny spacer pokaże psu, że nie dzieje się nic niepokojącego i nieznany mu wcześniej człowiek będzie jego opiekunem.
  5. Wiemy, że powierzenie opieki nad zwierzęciem to z jednej strony kwestia ogromnego zaufania do opiekuna, z drugiej zaś jego odpowiedzialności. To także, zwłaszcza dla osób młodych, możliwość pokazania swoich umiejętności, dorobienia do stypendium czy kieszonkowego. Dlatego też będziemy polecać w naszym serwisie przede wszystkim osoby mające referencje lub opinię innych osób lub organizacji.
  6. Każdy opiekun zgłoszony do bazy opiekunów pracuje na własną odpowiedzialność. Serwis PETSITTER.pl nie jest agencją zatrudniającą opiekunów i oferującą ich usługi, jest jedynie miejscem kontaktu osób oferujących swoją pracę z osobami szukającymi usług opieki nad zwierzętami. Jako taki nie ma możliwości weryfikacji danych opiekunów i jakości ich pracy oraz nie ponosi odpowiedzialności za poczynania opiekunów i zatrudniających ich osób. Nie pośredniczy także w ustalaniu warunków zatrudnienia , sposobu i wysokości wynagradzania opiekunów.
  7. Opiekunowie certyfikowani oznaczeni w wynikach wyszukiwania znaczkiem ukończyli pomyślnie kurs dla opiekunów zwierząt, obejmujący zagadnienia związane z zachowaniem zwierząt towarzyszących, zasadami właściwej opieki nad nimi, udzielaniem pierwszej pomocy w nagłych wypadkach oraz organizacją pracy opiekuna zwierząt. Szczegółowy program kursu znajduje się na stronie www.coape.pl.