Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

RODO

Szanowni Państwo, 

 

Z związku z faktem, że w dniu 25.05.2018 zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie (w związku z utworzeniem konta użytkownika) oraz zapewnić, że są w niej bezpieczne. Poniżej zebraliśmy dla Państwa wszystkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie musicie Państwo wykonywać w związku z nim żadnych działań. W razie gdyby jednak pojawiły się u Państwa jakieś pytania lub wątpliwości w związku z powyższym tematem zachęcamy do kontaktu - jesteśmy do dyspozycji.

więcej »
Niania dla psa - Dziennik Polski

Lato, to czas urlopów i odpoczynku. Niestety, dla niektórych to także czas odpoczynku od własnych zwierząt. Każdego roku w miesiącach letnich padają niechlubne rekordy w ilości zwierząt, trafiających do schronisk. Psy i koty są wyrzucane z domów, z aut - czasem nawet w biegu, z okien mieszkań, przywiązywane do drzew, topione, duszone, a nawet zakopywane żywcem. No bo co zrobić z czworonogiem, gdy planujemy wakacje w Tunezji albo w Egipcie?

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
COAPE Polska Andrzej Kinteh-Kłosiński
ul. Królewska 65a/1, 30-081 Kraków

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Hotele dla zwierząt

Aby dodać hotel musisz się zalogować

HappySPA

Oferuję pobyt dla kotów w przytulnym hoteliku w Oświęcimiu- Brzezince. Gwarantuję bezpieczeństwo i najlepszą opiekę dla Twojego pupila :)

Oferuję także usługi groomerskie dla psów i kotów. Zapraszam

Zwierzęta:
 • koty

Agata Mańczyk
LEŚNA 12
791005187
happyspagroomer@gmail.com
https://sites.google.com/view/happyspa-groomer-hotel/

2024-05-15 13:26:55 id: 167

Zwierzuś

Witam serdecznie.
Oferuję profesjonalne usługi groomerskie dla zwierząt oraz usługi hotelowe. Ukończone wiele szkoleń i seminariów, duże doświadczenie zdobyte w różnych częściach Polski u najlepszych specjalistów w branży sprawi, że na pewno będziecie Państwo zadowoleni w usług.
https://www.facebook.com/SalonPielegnacjiZwierzatZwierzus
Zapraszam
Monika Langos

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Monika Langos
Widacz 320
791376206
mgers2@wp.pl
https://salon-pielegnacji-zwierzat-oraz-hotelik-zwierzus.business.site/
38-423 Widacz 320

2021-11-24 16:10:12 id: 163

Zwierzogród

ZwierzoGród: powstał aby podzielić się z chętnymi psami atmosferą zrównoważonego psiego stada. Zapraszamy psy na wakacje, zimowiska, święta i weekendy. Proponujemy jedną z dwóch opcji: domową opiekę hotelową (pies śpi i je w domu) oraz hotel (pies śpi i je w ośrodku wczasowo-wypoczynkowym). Niezależnie od miejsca snu i posiłków nasi psi goście korzystają przez cały dzień z ogrodu pełnego wrażeń. Mogą się tu swobodnie wybiegać, wyszczekać, zaspokoić potrzebę kontaktu z innymi psami. Rozległy, różnorodny i bezpieczny teren oraz bliskość lasu dają okazję do przeszukiwania zakamarków, węszenia i kopania. Nasi goście mają nieskrępowaną możliwość przemieszczania się w ciągu dnia między domem, a ogrodem, żywo uczestniczą w życiu domowników, spędzają czas z innymi psami tworząc stado lub - na życzenie opiekuna - są wyprowadzane na spacery oddzielnie. Dla psów potrzebujących odizolowania zapewniamy spokojne miejsca, w tym specjalne warunki dla psich mam ze szczeniętami, seniorów i psów niepełnosprawnych.

Zwierzęta:
 • psy

Grodniewicz
Dąbska 18N
+48503862064
piesmisja@gmail.com
Kraków

id: 162

Futerkowy Zakątek

Futerkowy Zakątek to hotel dla gryzoni i królików, który mieści się w Warszawie (dzielnica Białołęka). Pozostawionym pod naszą opieką zwierzętom staramy się zapewnić komfortowe, domowe warunki. Hotel mieści się w naszym mieszkaniu co sprawia, że możemy zapewnić gościom stałą opiekę.

Prosimy właścicieli o przywiezienie karmy oraz klatki wraz z gadżetami, takimi jak: miseczka, poidło, domek, hamak. Przyjmujemy tylko zwierzęta zdrowe. W ramach pobytu zapewniamy gościom siano i świeże warzywa.

futerkowyzakatek.pl

Królik – 20 zł/doba, każdy następny wspólnie zamieszkujący + 15 zł/doba

Świnka morska – 20 zł/doba, każda następna wspólnie zamieszkująca + 15 zł/doba

Jeż, szynszyla, szczur, koszatniczka, myszoskoczek – 20 zł/doba, każdy następny wspólnie zamieszkujący + 15 zł/doba

Chomik, mysz – 15 zł/doba, każdy następny wspólnie zamieszkujący + 10 zł/doba

Zwierzęta:
 • małe zwierzęta

Małgorzata Gardocka
Berensona, Warszawa
576 481 220
Kontakt@futerkowyzakatek.pl
futerkowyzakatek.pl
Warszawa, Berensona

id: 161

Chobotek

Domowy hotel Chobotek – wczasy, nauka i zabawa!

Jesteśmy labikami, przyszłymi psami-przewodnikami. Na co dzień sporo się uczymy i pracujemy, ale ponad wszystko lubimy harce na świeżym powietrzu. Jesteśmy, jak na labradory przystało, mega przyjacielscy i radośni.

Przybywają do nas psy różnej maści i wielkości, kiedy ich właściciele wyjeżdżają i nie mogą zabrać ich ze sobą. Nigdy nam się nie nudzi, wciąż się coś dzieje, no i naszym gościom raczej też nudno nie jest. Potrafimy rozkręcić zabawę z najmniejszymi i bawimy się jak dzieci.

Zapraszamy Was do nas na wypoczynek, jeśli nie możecie jechać ze swoimi człowiekami. U nas jest domowo, kameralnie i mega super. A co oferujemy?

WCZASY STACJONARNE

Przyjazną, ciepłą atmosferę, mieszkamy razem jak członkowie rodziny. No dobra... my akurat nie możemy hasać po łóżku, więc dla Was będzie w nim więcej miejsca!

W ciągu dnia są 2-3 długie spacery, w zależności od potrzeb. Dodatkowo zawsze możecie pobrykać w ogrodzie. Zaraz za bramą oferujemy hektarową łąkę, którą prościutko dojdziemy do malowniczego lasu.

Oczywiście dostaniecie u nas również posiłki o tych porach, o których jecie zazwyczaj w domu. Jeśli przyjmujecie leki, to dla nas żaden problem, nawet zastrzyki nam nie straszne 

Mieszkamy zaledwie 20 km od Warszawy, w okolicach Sulejówka. Dla niezmotoryzowanych oferujemy transport.


ZAPRASZAMY!!! – Wasze FUTRZAKI 

Zwierzęta:
 • psy

Danuta Blank
05-074 Chobot, Warszawa - oferuję transport do/z hotelu
+48603203049
danib@poczta.fm
Rembertów / Sulejówek

2021-10-19 12:28:06 id: 160

Domowy hotelik dla Twojego pieska i zwierzątek klatkowych

Chętnie zaopiekuję się Państwa pieskiem oraz zwierzątkami klatkowymi ( również egzotycznymi ) u siebie w domu.
Przyjmuję pieski małych ras z aktualną książeczką zdrowia.
Zapewniam całodobową opiekę i dużo miłości.
Zwierzątka mają do dyspozycji dom,ogród, a także plac agility. Chętnie pieski nauczę różnych sztuczek.
Mieszkam w domu przyjaznym zwierzętom. Mamy psa, kota i papużkę.
Miejscowość położona jest wśród zieleni w pobliżu lasu z licznymi ścieżkami spacerowymi.
Cena za dobę : piesek - 30 zł
zwierzątka klatkowe/egzotyczne-20 zł
Szczegóły pobytu do uzgodnienia kontakt 506918523 lub SMS
Zapraszam

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Agata
Lipowa 32
506918523
agata.ziemann@op.pl
Rekowo Górne

2021-06-09 10:37:59 id: 159

Kynopole

Zapraszamy do Naszego profesjonalnego i bardzo przyjaznego hotelu dla psów.
Posiadamy kwalifikacje opiekuna COAPE a także kwalifikacje trenera psów metodą naturalną i trenera psiego przedszkola. Dodatkowo przygotowujemy do pracy psy terapeutyczne oraz jestem Egzaminatorem Psów Terapeutycznych PTK.
Nasz hotel posiada max. 12 miejsc. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego czworonoga z uwzględnieniem jego potrzeb.
Posiadamy:
- 3 niezależne wybiegi tematyczne,
- salę domowego pobytu,
- salę letnią
- 2 pokoje z 6 boksami.
Hotel posiada całodobowy monitoring wybiegów i boksów hotelowych, klimatyzację, psią telewizję a latem także basen.
Zapraszamy!

Zwierzęta:
 • psy

Karolina Szafran
Leśna 12
502891148
Kynopole@wp.pl
www.kynopole.eu
Miedziana, woj. opolskie

2021-04-23 10:29:15 id: 158

Dobowa opieka w domowych warunkach

Witam,
zawodowo jestem technikiem weterynarii, mam też kilkuletnie doświadczenie w pracy petsittera. W chwili obecnej nie posiadam własnych zwierząt oraz przebywam na urlopie macierzyńskim, dlatego mogę zaoferować całodobową opiekę w moim domu dla małych zwierząt i psów. Gwarantuje poświęcenie maksymalnego czasu i uwagi Państwa pupilowi, długie spacery, zabawy oraz podawanie leków jeśli zachodzi taka konieczność.

Przed opieką oferuje bezpłatne spotkanie zapoznawcze, a w przypadku dłuższej opieki, zachęcam do skorzystania wcześniej z bezpłatnej doby próbnej.

pozdrawiam
Katarzyna Ducka

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta

Katarzyna Ducka
Górczewska 226b
513 032 047
kasiaducka@wp.pl
Warszawa - Bemowo

2021-04-23 10:29:41 id: 157

OK Pets - hotel dla zwierząt

Mieścimy się w Przeczycach, 12 km od Katowice Airport.

Co nas wyróżnia?
Hotel powstał w 2020 roku na bazie 15 letniego doświadczenia w pracy ze zwierzętami Olimpii Kłosińskiej-Spyrki - dyplomowanej trenerki i behawiorystki. Do jego stworzenia przyczynili się właśnie Państwo: osoby kochające swoje psy, szukające opiekuna odpowiedzialnego, z profesjonalną wiedzą, pasją i oddaniem. Wierzymy, że nasz hotel zyska Państwa zaufanie i spełni najbardziej wymagające potrzeby.

* Domowe warunki - ideą hotelu jest spędzanie przez psy całego dnia swobodnie w naszym domu oraz ogrodzonej posesji i wycieczkach po pięknej okolicy.
* Indywidualne podejście - u nas nie ma pracowników. Psami zajmuje się wyłącznie Olimpia z nieocenioną pomocą męża Macieja. Troszczymy się o zwierzęta zgodnie ze szczegółowymi Państwa wytycznymi, o które prosimy w naszej ankiecie.
* Przejrzystość - informujemy i pytamy czyli jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie w preferowanej częstotliwości i formie. U nas nie ma ukrytych kosztów, nie pobieramy dodatkowych opłat za spacery, podawanie leków, kąpiel psa, czesanie - taka opieka jest dla nas standardem. Cena nie ulegnie podwyższeniu z uwagi na dni świąteczne, wakacje, ferie czy długie weekendy.
* Bezpieczeństwo przede wszystkim - po pierwsze mamy psy “na oku” całą dobę. Po drugie dbamy o nieskazitelną higienę zakwaterowania i pielęgnację czworonogów. Po trzecie i najważniejsze: priorytetem są dla nas szczepienia oraz wzajemny stosunek psów do siebie. Nasz hotel OK Pets jest domem dla OK Psiaków. Państwa psy to docenią.

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Olimpia Kłosińska - Spyrka
Przeczyce, ul Podgórna 3b
792339499
hotel@okpets.pl
okpets.pl
Przeczyce, powiat będziński, woj. śląskie

2020-08-27 12:16:15 id: 155

Leśny Psi Zakątek Domowy Hotel dla Psów w Gronówku

Hotel Leśny Psi Zakątek w Gronówku k.Leszna Wielkopolska oferuje: opiekę całodobową , pobyty dzienne( psie przedszkole), pobyty dłuższe np. wyjazdy opiekuna na wczasy, delegacje itp. ,pobyty weekendowe.
Hotel znajduje się w pięknym otoczeniu lasu.Pieski mogą korzystać z bezpiecznych spacerów pod okiem opiekuna. Do dyspozycji naszych gości mamy ogród pełen zabawek. Zapewniamy profesjonalną opiekę pod okiem opiekuna zwierząt Pet Sitter z certyfikatem COAPE. W Leśnym Psim Zakątku nie ma kojców dla naszych gości. Pieski nie nocują na dworze. Każdy piesek jest pełnoprawnym domownikiem.Czas nasi goście spędzają na zabawie,leniuchowaniu ale także na nauce dobrych manier. W trosce o komfort Waszych pupili każdy psiak musi przejść wizytę aklimatyzacyjną ze swoim właścicielem aby poznać opiekuna i nowy teren. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oraz rezerwacji.

Zwierzęta:
 • psy

Renata Bartkowiak
Gronówko
574449183
augren@wp.pl
Gronówko - Leszno -Wielkopolska

2020-06-12 10:36:08 id: 153

Psi BIZNES

Chcesz by Twój pies spędził czas bezpiecznie i ciekawie podczas gdy wyjeżdżasz na weekend, urlop lub w delegację?
W naszym MINI hotelu z luksusową salką
do odpoczynku oraz salką do zabaw
i treningów jako Petsitter zapewniam indywidualną opiekę dla Twojego psa.

Klienci o nas:
"Miejsce idealne dla mojego pieska podczas mojego urlopu , profesjonalna , serdeczna obsługa, piesek zadowolony, BARDZO POLECAM TO MIEJSCE !!!"

"Wspaniała profesjonalna opieka, polecam wszystkim. Roki szczesliwy i zadowolony. Bardzo dziękujemy za opiekę."

Zwierzęta:
 • psy

Patrycja Piórecka
ul.Sołtysia, 5
669050848
psibiznespl@gmail.com
https://www.facebook.com/psibiznes/
Katowice

2019-11-06 14:39:04 id: 152

Hotel dla Kota Koci Pokoik

Koci Pokoik - hotel dla kota inny niz wszystkie.
Stworzony z myślą o komforcie kotów, w czasie urlopu ich Właścicieli.

W Kocim Pokoiku nie znajdziesz boksów ani klatek.
Oferujemy przestronny i kocio-bezpieczny pokój do wyłacznej dyspozycji twojego kota (lub kotów jeśli masz ich więcej).

Zadbamy, aby czuł się z nami dobrze, aby brzuszek był pełny a kuweta czysta.

Nie jesteśmy zwolennikami integrowania obcych sobie kotów, dlatego w naszym hoteliku, Twój kot/koty będzie jedynym gościem i będzie miał przestrzeń wyłacznie dla siebie. Nie stawiamy na ilość - stawiamy na jakość i chcemy poświęcić naszym gościom jak najwięcej uwagi.

Oferujemy:
* Oddzielny pokój dla 1-4 kotów (z jednego domu)
* Domowe warunki i dużo przestrzeni do biegania
* Mięciutkie legowiska
* Zabezpieczone okna z widokiem na drzewa
* Ciepełko przy grzejnikach w zimowe wieczory

* Doświadczony i odpowiedzialny opiekun 24h
* Regularna porcja zabawy i głasków
* Atrakcyjne oferty dla powracajacych gości
* 10% rabatu na pobyty powyzej 14 dni

Cennik:
Doba hotelowa: 40 PLN (każdy następny kot +20 PLN)
W cenie zestaw powitalnych smakołyków oraz codzienna porcja pysznego tuńczyka. Zabawki, drapaki, kryjówki, kuwety.
Prosimy o zapewnienie kotu jego ulubionego suchego jedzenia.

Rezerwacje: tel: +48 698 806 863 email: kocipokoik@wp.pl
Otwarte codziennie od 9:00 do 15:00 a w weekendy od 12:00 do 15:00 po uprzednim umówieniu się.

Zachęcamy do wyposażania swoich pupili w ich własne suche jedzenie, posłanka i drapaki w celu maksymalnego zredukowania kociego stresu separacyjnego. Kot otoczony zapachem i smakami ktore zna, łatwiej zaaklimatyzuje sie w nowym miejscu.

Koteł bedzie zaopiekowany i dopaczony :-)

Zwierzęta:
 • koty

Wanda A Jarzabek
Brwinów pod Warszawa, ul. Wiktorska
0698 806 863
kocipokoik@wp.pl
hoteldlakota-kocipokoik.business.site
Brwinów pod Warszawa, woj. Mazowieckie

2019-09-20 09:02:58 id: 150

Śląski hotelik dla królików "Trusiowa Izba"

Serdecznie zapraszamy uszatych gości na krótko i długoterminowe pobyty :)
Trusiowa Izba to domowy hotelik, w którym zwierzaki mogą liczyć na ciepłą atmosferę, dobrą opiekę i mnóstwo głasków! Nie przyjmuję jednocześnie więcej niż kilka królików, dlatego każdy gość traktowany jest indywidualnie i poświęcam mu tyle czasu, ile potrzebuje.

Mam blisko dziesięcioletnie doświadczenie w opiece na królikami. Obecnie mam trzy adoptowane omyczki, które mieszkają w osobnym pokoju i nie mają kontaktu z królikami przebywającymi w gościnie.
Miałam do czynienia z królikami chorymi, starszymi, potrafię rozpoznać objawy chorób, podawać leki, zakraplać oczy, płukać loże pooperacyjne, Przeszłam dwie kastracje samiczek i dwukrotne zaprzyjaźnianie (z sukcesem). Leczymy się w katowickim Reptilio.
Zapewniam sianko, pelet i warzywa (chyba że właściciel ma swoje marki i nie chce zmieniać), granulat i zioła we własnym zakresie.
Uszakowi zapewniam minimum trzy (optymalnie około czterech-pięciu) godziny wybiegu dziennie. Jeśli zwierzak jest nauczony chodzenia w szelkach, jest możliwość zorganizowania spaceru na świeżym powietrzu.

Możliwość opieki nad królikami przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi jest uzależniona od stopnia choroby, planu leczenia etc.

Zapraszamy wraz z Bagietką, Aspirantem i Januszem :)

Zwierzęta:
 • małe zwierzęta

Agata Muszyńska
Zabrze
698832547
agata.muszynska@interia.eu
https://m.facebook.com/TrusiowaIzba/?ref=bookmarks
Zabrze

2019-04-05 14:58:55 id: 146

Milord

Nie ma jednej sprzawdzonej recepty na najlepszą opiekę nad kotem ale jest Milord!
Milord powstał z miłości do kotów, z chęci podarowania im komfortu, poczucia bezpieczeństwa i czułości na jaką zasługują.
Lata pracy z kotami, zdobyta wiedza, doświadczenie i praktyka to fundamenty na których budujemy więź porozumienia i harmonię życia wsród kotów. Nie nazwiemy się ekspertami, gdyż uczymy się cały czas, każdy z naszych podopiecznych jest inny i wymaga dostosowania się do jego potrzeb, jednak jesteśmy przygotowani na wszystko i lubimy podejmować wyzwania.
Traktowanie każdego naszego pensjonariusza przez pryzmat jego indywidualnych wymagań pozwoli nam na zrozumienie Twojego kota, a na pewno dołożymy wszelkich starań by Twój kot czuł się u nas wyjątkowo, bezpiecznie i komfortowo.
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
Colette
Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, certyfikowani kociarze - behawioryści, zoofizjoterapeuci, catsitterzy, zoopsycholodzy, technicy weterynarii i koci dietetycy. Poza wiedzą teoretyczną posiadają również dwie ręce i mnóstwo czasu na rozpieszczenie powierzonych pod opiekę Futer.

Zwierzęta:
 • koty

Agata Magiera
Katowice
663692332
biuro@hoteldlakota.com.pl
www.hoteldlakota.com.pl
Katowice

2019-02-04 10:33:35 id: 145

Domowa opieka dla Twojego Psa

Domowa Opieka Dla Twojego Psa!

Rok temu zaczęłam opiekować się zwierzętami , prowadzę domowy "hotelik" dla psów !
W moim domu nie ma klatek, psy chodzą swobodnie po mieszkaniu. Zapewnione mają długie spacery , zabawę i całodobowa opiekę (nigdy nie zostają same)
Każdego psa traktuje indywidualne i przestrzegam zasad otrzymanych od właścicieli.
Mam dwa przyjazne psiaki które towarzyszą mi przez cały czas a moim gościa umilają pobyt u nas!
Jestem w trakcie realizacji uprawnień na Petsittera, przeprowadzam wizyty PA, Posiadam referencje od ludzi którzy korzystali z moich usług.

Przyjmuję pieski małe/średnie które akceptują inne psy.

Przed pierwszym pobytem u nas zapraszam na spotkanie zapoznawcze, piesek musi posiadać aktualne szczepienia!
Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu !
Lokalizacja Poznań i Słupsk

Zwierzęta:
 • psy

Katarzyna Celmer
Poznań
790590762
Katarzynaannacelmer@gmail.com
Poznań

2018-11-09 09:09:59 id: 144

Mopsia Chata

Mopsia Chata to wyjątkowe miejsce, dla wyjątkowych zwierząt!

Jesteśmy domowym, bezkojcowym hotelem dla zwierząt, w którym każdy gość jest traktowany jak członek naszej rodziny. Zwierzaki mają dostęp do całego naszego domu i dużego ogrodzonego ogrodu. Jeśli chcesz, aby Twój PUPIL miał najlepsze warunki na jakie zasługuje - odwiedź nas koniecznie!

Znajdujemy się w Skrzetuszewie - 16 km od Gniezna i 40 km od Poznania.
Świadczymy również usługi transportowe dla Waszych PUPILI - koszt 50gr/km (liczone tylko z pupilem na pokładzie ;) )

Zapraszamy do kontaktu!

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady

Filip Kaczorowski
Skrzetuszewo 47
577075991
mopsiachata@gmail.com
www.mopsiachata.pl
Skrzetuszewo

2018-10-16 10:46:38 id: 143

Domowy Hotelik dla Zwierząt "U MoNiki"

Domowy hotel dla Zwierząt "U MoNiki" zaprasza w swoje podwoje psy właścicielskie oraz od organizacji prozwierzęcych i osób pomagających psom szukać domów.
Nasza firma to niewielki domowy rodzinny hotelik, gdzie każdy pies traktowany jest jak własny i mieszka z nami pod naszym dachem. Nie stosujemy kojców, klatek i bud. Każdy pies ma swoje posłanie , kanapę i fotele do dyspozycji oraz ogrodzony izolowany od otoczenia bezpieczny wybieg. Dla nas ważny jest każdy nasz podopieczny i każdy otrzymuje swoja porcję uwagi, głasków i naszej obecności.
Jesteśmy niewielkim hotelikiem, stawiamy na jakość opieki nie na ilość przyjętych psów. Z naszych usług zadowolonych jest wiele osób i organizacji prozwierzecych.
Nasze motto - "Każdy pies w naszym domu to szczęśliwy pies" - pracujemy z psami wycofanymi i pokazujemy im, że człowiek nie zawsze jest zły. Mamy na swoim koncie sukcesy na tym polu i praca z psami lękowymi jest nasza pasją.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta
 • ptaki

Monika Cieślikowska
Leonów 26
502 573 911
monika.cieslikowska@interia.pl
Leonów

2018-06-08 21:59:40 id: 141

Pet's Hotel Whale

Pet's Hotel Whale jest wyjątkowym miejscem dla wszystkich zwierząt. Tutaj wasze pupile poczują się niemalże jak w domu, dzięki domowej atmoswerze oraz indywidualnym podejściu do każdego z podopiecznych.

Moja pasja do zwierząt nie opiera się tylko na miłości (co jest podstawą), ale również na doświadczeniu, wiedzy i odpowiednich kwalifikacjach.

Obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii gdzie prowadzę własny hotel dla zwierząt. Moja "praca" nie polega tylko na zaspokojeniu codziennych podstawowych funkcji życiowych zwierząt, takich jak karmienie czy zaspokajanie potrzeb fizjologicznych jak to bywa w niektórych hotelach...

Poświęcam dużo czasu moim podopiecznym poprzez naukę, pielęgnację, zabawę i koryguje ewentualne niepożądane zachowanie.
Trafiają do mnie zwierzęta, również te z trudniejszym charakterem i takie które, wymagają dodatkowej opieki zdrowotnej (zwierzęta chore, po operacji, alergicy itp.).

Właściwie trudno moją pasję i zamiłowanie nazwać pracą "Wybierz pracę, którą kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu". Jednakże ciągle się uczę i zdobywam nowe doświadczenie ponieważ sprawia mi to ogromną radość i satysfakcje :)

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Laura Wala
UK Doncaster Staveley Street 2 DN12 1BP
07806711325
PetsHotelWhale@gmail.com
https://www.facebook.com/Pets-Hotel-Whale-220262248571898
United Kingdom, Sheffield, Doncaster, Barnsley, Leeds, Manchester

2018-05-21 22:16:32 id: 140

Vip Dog

Domowa opieka nad psami i kotami w Szczecinie.
Przystosowany bezpieczny teren blisko centrum a zarazem w cichej spokojnej okolicy Pilchowie.
Całodobowa profesjonalna opieka.
Zapraszam!

Zwierzęta:
 • psy
 • koty

Juszczuk Katarzyna
Szczecin
516490200
vip.dog@wp.pl
www.opiekanadpsem.szczecin.pl
Szczecin

2017-08-22 18:02:32 id: 137

Domowy hotel dla psów Psinos

Dzień dobry!!!
Preferowane usługi powstały z wielkiej pasji i zainteresowania psim życiem :)
Psi hotel PSINOS To miejsce wyjątkowe,gdzie naszym gościom zapewniam godzinową lub dobową opiekę, a wszystko w przyjaznej domowej atmosferze. Staram się, aby zwierzę czuło się komfortowo nie szczędząc mu kontaktu z człowiekiem, przytulania, pochwał pieszczot i zabawy. Wiem jak bardzo tęsknota moze wpłynąć na rozłąkę, dlatego też okazujemy dużo ciepła i miłośći naszym podopiecznym. Nasi goście to nasi przyjaciele, których wspominamy i czekamy na ponowne spotkanie. W moim domu nie stosuję kojców i klatek!!!! Aby zwierzak czuł się w 100% komfortowo proponuję spotkanie zapoznawcze. Psi nos wywęszy wszystkie kąty, pozna domowników i znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Zapewniam częste i długie spacery w pięknej okolicy. Oferuję również okazyjne spacery dostosowane do potrzeb psa z ulubioną zabawką lub psim kolegą z osiedla. Zapraszam do kontaktu
https://www.facebook.com/domowyhotelszczecin/

Zwierzęta:
 • psy

KAMILA MINKIEWICZ
ZŁOTOWSKA, 94
731566299
minkiewiczkamila@gmail.com
SZCZECIN

2016-10-22 07:25:05 id: 131

PETSI the dog's out fun

HOTEL DLA PSÓW
Po wstępnym ustaleniu terminu pobytu psa w domowym hotelu umawiamy się na spotkanie zapoznawcze. Dobrze, aby pies mnie poznał i dowiedział się z kim spędzi czas rozłąki. Przed spotkaniem można wypełnić ankietę dostępną w wersji elektronicznej na stronie www.wyprowadzanie-psow.pl (zamieszczoną w zakładce wymagania). Zaoszczędzi to Twój czas. Należy również szczegółowo zapoznać się z regulaminem Hotelu PETSI the dog's out fun! dostępny na stronie. W przypadku gdy ankieta nie zostanie wypełniona, wywiad przeprowadzony będzie w hotelu lub na spotkaniu – jest to obowiązkowy punkt spotkania. Zadam wiele szczegółowych pytań, w celu uzyskania jak największej ilości informacji o Twoim przyjacielu, co zapewni komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo Twojemu psu i umili czas jego pobytu. Pies musi spełniać wszystkie wymagania, aby został przyjęty do hotelu. Musi być zaszczepiony, odrobaczony i zabezpieczony przeciwko kleszczom. W dniu przyjęcia gościa o umówionej godzinie przywozisz psa do mnie. Należy zapewnić karmę na czas pobytu, pies musi posiadać obrożę i mile widziane legowisko lub kocyk ze znajomym zapachem. Pozwoli to zminimalizować stres. W ramach pobytu Twój przyjaciel ma zapewnione trzy wyjścia spacerowe po 30 minut każde. Chyba, że występują ku temu przeciwwskazania. Wyjścia rejestrowane są na mapie, podczas spaceru nagrywam filmiki i robię zdjęcia. Każdego wieczoru na Twoim koncie, na PANELU PSA dostępna będzie relacja z całego dnia, widoczna tylko dla Ciebie (około 1,5 minutowy filmik, najciekawsze zdjęcia i mapka przebytej trasy). Konto na PANELU PSA należy założyć przed przyjazdem psa do hotelu, aby być na bieżąco.
W tym samym czasie w domowym hotelu mogą przebywać maksymalnie dwa psy. Przyjmuje gościa jako nowego członka stada. Zależy mi na dobrym samopoczuciu i stworzeniu więzi z Twoim pupilem, aby podczas rozłąki czuł się dobrze i bezpiecznie. Mój grafik dostosowany jest do potrzeb psa, który towarzyszy mi w prawie każdej codziennej czynności.

Zwierzęta:
 • psy

Joanna Uszok
Warsztatowa 20
604958479
info@wyprowadzanie-psow.pl
www.wyprowadzanie-psow.pl
Katowice

2016-10-14 13:40:21 id: 130

Hotelik "Susełek" dla gryzoni i królików

Wyjeżdżasz i nie masz z kim zostawić swojego pupila? Masz zwierzaka po zabiegu, którym nie możesz się zaopiekować? Jeśli szukasz profesjonalnej opieki popartej wieloletnim doświadczeniem i chcesz spokojnie odpocząć na urlopie wiedząc, że Twój podopieczny jest w najlepszych rękach - Idealnie trafiłeś/aś:)

Zwierzęta mogą przeprowadzić się do mnie – mam dla nich oddzielny, odpowiednio przygotowany pokój. Kameralnie i domowo, tak aby dla żadnego podopiecznego nie zabrakło czasu ani miejsca. Natomiast jeśli chcesz, aby Twoi podopieczni pozostali w domu – mogę do nich dojeżdżać.
Opiekuję się także pacjentami chorymi, po zabiegach chirurgicznych, przyjmującymi stale albo doraźnie leki. Wtedy najczęściej pomieszkują u mnie w domu ze względu na ich bezpieczeństwo.

Staram się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby zarówno klienta jak i jego zwierząt. Dlatego też odpowiednie żywienie, wybiegi, kontakt człowiek-zwierzę oraz dostęp do opieki weterynaryjnej w razie choroby to kwestie o które dbam ze szczególną dokładnością. Gośćmi hoteliku są króliki, szczury, świnki morskie, chomiki, myszy, koszatniczki, szynszyle, pieski preriowe, susły oraz inne gryzonie.

Jako petsitter opiekuję się także psami i kotami - tylko w domu właściciela.

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta

Aleksandra Bursztyńska
Warszawa, Ochota
601155887
aleksandra.bursztynska@gmail.com
www.pupilpodopieka.waw.pl
Warszawa, Ochota

2016-09-26 10:23:24 id: 128

Kita w mieście

Witaj, jeśli odwiedziłeś moją stronę to znaczy, że zdrowe i radosne życie Twojego kota jest dla Ciebie szczególnie ważne, kiedy Ty wyjeżdżasz na wakacje, konferencje, sanatorium. Specjalnie dla Twojego kota stworzyliśmy to, co jest dla niego najlepsze na ziemi, kiedy jest daleko od Ciebie, własnego domu.
Nasz hotel to wyjątkowe, spokojne miejsce przeznaczone wyłącznie dla kotów.

Oferujemy również dowóz kota z domu do hotelu/z hotelu do domu po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu.
Zwiedzanie hotelu i rezerwacja terminu po umówieniu telefonicznym.
Koty pozostawione w naszym hotelu objęte są opieką wyspecjalizowanego personelu, dla których praca połączona jest z pasją.
Twój kot jest w najlepszych rękach, kiedy Ciebie nie ma obok.
Kotki znajdują się pod opieką wyspecjalizowanego perdonelu, co umożliwia pozostawienie w hotelu zwierząt na rekonwalescencję pooperacyjną po zabiegach np. sterylizacji czy kastracji, czy na kontynuację leczenia chorób niezakaźnych (np.:cukrzyca, niewydolność nerek, czy choroby kardiologiczne).
Każdy kotek powinien mieć ze sobą książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciwko chorobom zakaźnym, odpchleniem i odrobaczeniem. Ewentualne braki mogą być uzupełnione w trakcie pobytu w hotelu.

Zwierzęta:
 • koty

Hotel dla kotów
Siemieńskiego 14
+48535384235
kitawmiescie@gmail.com
kitawmiescie.pl
Rzeszów

2016-08-16 21:25:07 id: 127

Hotel dla psów PsiejskoCzarodziejsko

Serdecznie zapraszamy do nowego hotelu dla psów PsiejskoCzarodziejsko. Nasz hotel znajduje się w przepięknej okolicy grotnickich lasów. Podstawą naszego działania jest zapewnienie maksimum komfortu dla naszych podopiecznych. Skupiamy się nie tylko na zapewnieniu podstawowych potrzeb dla naszych pensjonariuszy, ale do każdego podchodzimy z indywidualną troską. Nie każdy kilkunastoletni psi staruszek uniesie ciężar aktywnego kilkudziesięciominutowego spaceru, a nie każdemu młodemu terierowi wystarczy tylko kilkadziesiąt minut na rozładowanie jego psiej energii. Wspólnie z Państwem jasno określamy potrzeby danego psa. Państwo znają go najlepiej, wiedzą co lubi, czego potrzebuje, jakie postawi nam wymagania, którym z wielką starannością staramy się sprostać. Istotne jest przeprowadzenie wywiadu przed przekazaniem nam psa, gdyż tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie od pierwszych dni pobytu zapewnić Państwa podopiecznemu taką dawkę ruchu, przytulania, głaskania jaką dostaje w jego własnych domu i jednocześnie zminimalizować stres związany z rozstaniem.

Nasz hotel to indywidualne pomieszczenia dla każdego pensjonariusza, znajdujące się w zagospodarowanej na te potrzeby części naszego domu. Pomieszczenia zapewniają maksimum komfortu, są ogrzewane, wyposażone w oświetlenie dzienne oraz sztuczne, wygodne legowiska, oraz stały dostęp do świeżej wody, wymienianej codziennie.

Psy karmione są zgodnie z Państwa wytycznymi, karmą którą powinni Państwo dostarczyć wraz z podopiecznym, ewentualnie można zakupić karmę bezpośrednio w hotelu.

Psy standardowo mają trzy spacery dziennie, ale w zależności od potrzeb ilość spacerów może zostać dostosowana do psa. Spacery odbywają się na smyczy, poza terenem hotelu. Jednocześnie psiaki mają dostęp do swobodnego wybiegania się na terenie naszej działki. Teren jest w pełni ogrodzony, a psy pozostają wtedy pod naszą stałą kontrolą.

Za dodatkową ustaloną uprzednio opłatą, możemy podawać konieczne leki.

Zwierzęta:
 • psy

Karolina Garbowska
Jedlicze B Letniskowa 34
512551771
hotel@psiejskoczarodziejsko.pl
www.psiejskoczarodziejsko.pl
Grotniki

2016-08-20 10:18:57 id: 126

Animalshouse Hotel dal zwierząt

Hotel dla psów, kotów oraz innych zwierząt mieści się w malowniczej okolicy, blisko Puszczy Białej, nieopodal Warszawy. Nasza oaza ciszy i spokoju to hektar ziemi z lasem i stawem, w którym czworonogi będą mogły korzystać z kąpieli. Na naszym terenie przygotowaliśmy także tor przeszkód, aby jak najbardziej urozmaicić pobyt naszych gości, a czas spędzony u nas upłynął im na zabawie i odpoczynku. Okolica jest piękna, łąki i pola będą wspaniałymi miejscami dla długich i przyjemnych spacerów z Państwa pupilami. Hotel dla zwierząt nie jest jedynie miejscem, gdzie nasi mali przyjaciele oczekują na powrót opiekunów – to także miejsce, w którym rozwijają się, bawią i cieszą każdym dniem spędzonym na radosnych harcach, zabawie i nauce.
Dla psów przygotowaliśmy oddzielne i łączone boksy wewnętrzne, dla kotów pojedyncze i łączone pokoje z atrakcyjnymi do wspinania konarami, drapakami i licznymi zabawkami.

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Konrad Sieńkowski
Lutobrok Folwark 27
693666252
konradsienkowski@onet.pl
www.animalshouse.pl
Lutobrok Folwark (około godzina drogi od Warszawy)

2016-06-06 13:32:57 id: 125

The Warsaw Pethouse

The Warsaw Pethouse to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych psów. Placówka jest
położona w najspokojniejszej, zielonej części Wilanowa jedynie 30 minut od
centrum Warszawy i 7 min od Miasteczka Wilanów. Hotel powstał z myślą o
Klientach ceniących luksus, najwyższą jakość i wygodę dla swoich pupilów.

Do dyspozycji psów jest cały dworek o powierzchni 380 m2, otoczony dużym
ogrodem (2200 m2). Ogród został podzielony na część pełną przeszkód i tuneli
dla młodszych i część dla starszych.
The Warsaw Pethouse to nie tylko luksusowe pokoje, komfortowe wnętrza i
piękne otoczenie. To również całodobowa opieka wykfalifikowanych
specjalistów i starannie dobrana grupa psów.Nasze Spa dla psów to prawdziwa oaza ciszy i relaksu. Po zabawie w ogrodzie,
czas na kąpiel z bąbelkami i sesję chromoterapii w kabinie Spa. Później w
razie potrzeby przycinamy pazurki, przemywamy oczy i czeszemy. Na koniec
profesjonalny masaż relaksacyjny i streching, pomogą zregenerować się
mięśniom.

Na naszych psich gości czekają również liczne atrakcje: zajęcia na torze do
agility, zabawy interaktywne, nauka aportowania, zabawy węchowe, zajęcia na
profesjonalnej bieżni dla psów oraz ćwiczenia na piłkach FitPaws.

Wiemy, że dla Twojego pupila najważniejsze jest towarzystwo. Dlatego bez
przerwy, nawet w trakcie odpoczynku, przebywa z nami. Dzięki temu na
tęsknotę stanowczo brakuje czasu.
Jest to bardzo indywidualna usługa, udostępniamy 5 miejsc noclegowych.
Więcej informacji i rezerwacja: +48 884 844 000

Zwierzęta:
 • psy

Agata Jarocińska
ul. Ruczaj 117
884844000
kontakt@warsawpethouse.pl
www.warsawpethouse.pl
https://www.google.pl/maps/place/Warsaw+Pethouse/@52.1558823,21.1081083,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x47192d23a80f98ef:0xac2831e1801315c4

2016-06-06 13:37:23 id: 124

PSI HOTEL Biegającej z psami

Witam, na co dzień opiekuję się pieskami, podczas gdy ich właściciele są w pracy, w delegacji lub na urlopie. Pieski są pod stałą opieką i nigdy nie pozostawiam ich bez nadzoru. Zajmuję się nimi z przyjemnością, zaangażowaniem i odpowiedzialnie, bo to moja pasja!

Mam dwie adoptowane sunie husky, wybiegane i chętne do zabawy nawet z malutkimi pieskami. Obie uwielbiają ludzi.

Zapraszam do posłuchania rozmowy ze mną w Radiu Kolor:
http://radiokolor.pl/audycja-wydanie/1011/liderki-usmiechu/1558/

Niedawno ukończyłam następujące szkolenia:
- kurs pierwszej pomocy dla psów;
- masaż relaksacyjny psów;
- podstawowy kurs dogoterapii, a jedna z moich huskich uzyskała bardzo wysoką punktację w testach na predyspozycje dogoterapeutyczne.
- Behawior psów. Pies lękliwy, pies nadpobudliwy" (w Akademii Edukacyjnej A. Potockiej, J. Łapińskiej).
- Agresja u psów (Psia Edukacja);
- Tropienie - warsztaty z Anną Hermińską;

U mnie pieski są regularnie głaskane, dopieszczane, 4 razy dziennie wyprowadzane na spacer, bawię się z nimi, szkolę, socjalizuję i odwrażliwiam, jeśli jest taka potrzeba (metro, ztm, km). Staram się stworzyć takie warunki, żeby piesek nie czuł się pozostawiony, odrzucony i tak bardzo nie tęsknił za właścicielami. Przed pozostawieniem pieska u nas zapraszam na spacer zapoznawczy i wizytę w mieszkaniu. Stosuję wyłącznie pozytywne metody komunikacji i szkolenia.

Istnieje możliwość pozostawienia pupila także pod opieką mojej mamy. Tutaj przebywają małe pieski (tylko takie, które nie niszczą pozostawione na chwilę same).

W sezonie jesienno-wiosennym swoimi czworonożnymi biegam, dużo spaceruję (dogtrekkingi) i ćwiczę z nimi na własnym sprzęcie agility.
Posiadam też kilka gier rozwijających potencjał umysłowy zwierząt. Takie zabawy oferuję też Państwa podopiecznym. Postaram się, aby pies miał zapewnioną dostateczną dawkę ruchu (w zależności od indywidualnych potrzeb), zabawy z innymi psami. W letnie weekendy często jeżdżę z podopiecznymi nad wodę na całodniowe wycieczki lub organizuję psie kolonie stacjonarne.

Poza opieką u siebie w domu, oferuję też spacery z pieskiem w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania, podczas gdy Państwo jesteście w pracy. Współpraca stała lub tymczasowa.

Więcej informacji na:
www.fb.com/biegajacazpsami
www.fb.com/joannapetsitter
(Tam też moje wierszyki o pieskach i naszych wycieczkach)
36 opinii zadowolonych klientów!

Serdecznie polecam,
Joanna

Zwierzęta:
 • psy

Joanna Szeler
Okopowa 43
507485253
abajker@wp.pl
www.fb.com/biegajacazpsami
Warszawa

2016-03-04 15:40:18 id: 123

5***** HOTEL DLA KOTA

Planujesz wyjazd na weekend, kilka dni lub dłużej?

Warto zawczasu pomyśleć o tym, kto podczas Twojej nieobecności zaopiekuje się Twoim kotem.

W naszym domowym hotelu spełniamy wszystkie potrzeby miałczastych pod nieobecność ich właścicieli.
Mamy 100% zadowolonych klientów - właścicieli i kotów :)

Zarezerwuj swojemu kotkowi pobyt w naszym hotelu, gdzie pod okiem profesjonalnego opiekuna zwierząt równiez i on odpocznie od Ciebie ;)

https://www.facebook.com/opiekanadkotem/

Zwierzęta:
 • koty

Ada Kosmalska
Korzona 113
501159562
adakosmalska@gmail.com
http://adakosmalska.wix.com/catsitting
Warszawa

2016-02-09 11:41:57 id: 122

Domowy hotel dla psów Dog's Bay

Domowy hotel dla psów w Krakowie gdzie warunki pobytu dostosowane do najbardziej wymagających podopiecznych.
U nas psy nigdy nie zostają same w domu i mają dostęp do wszystkich psich luksusów. Każdego podopiecznego traktujemy jak pełnoprawnego członka rodziny. Spanie na kanapach, kąpiele w basenie, nielimitowana aktywność w ogrodzie i na wyjątkowych spacerach, wspólne zabawy z innymi psami oraz mnóstwo miłości ze strony opiekunów!
W domowych warunkach Twój pies spędzi wakacje, których nigdy nie zapomni. Pod naszą opieką psy nigdy się nie nudzą! Każdy właściciel psa, dbając o jego dobro i bezpieczeństwo często staje przed dylematem jak zapewnić mu najlepsze warunki na czas swojej nieobecności. Pozostawienie pupila u osób z rodziny czy znajomych, często z różnych przyczyn jest niewykonalne, czasem nawet może nie być bezpieczne, gdyż nie każdy nadaje się na dobrego opiekuna zwierząt. Alternatywą dla takiej sytuacji jest hotel domowy dla psów.
Domowe warunki pobytu dostosowane są do najbardziej wymagających podopiecznych..
Jest to idealne miejsce dla szczeniąt, psów starszych, psów ras małych i mikro oraz wszystkich kanapowców. Co dzień dokładamy starań, aby goście czuli się u nas jak w domu.
- hotel dla psów
- świetlica dla psów
- psie przedszkole
- szkolenie psów
- terapia behawioralna
- usługi dogwalkera- spacery z psem
Dog's Bay domowy hotel dla psów Kraków więcej informacji znajdziesz na stronie www.dogsbay.pl oraz pod numerem 533 107 007

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Katarzyna Władyka
Moszyńskiego 21 D
533107007
ka.wladyka@gmail.com
www.dogsbay.pl
Kraków

2015-11-09 10:40:56 id: 120

Good Dog Care

Jeżeli potrzebujesz opieki dla swojego psa podczas wyjazdu, wakacji, czy choćby dłuższego dnia w pracy - zapraszam do kontaktu!

Nazywam się Kamila.
Przez wiele lat współpracowałam z fundacjami, prowadząc dom tymczasowy dla bezdomnych psów,dzięki czemu zdobyłam bogate doświadczenie w opiece, szkoleniu i pracy z czworonogami.

W 2013 roku wraz z przyjaciółką - Anią, stworzyłyśmy Good Dog Care - alternatywę dla dużych hoteli, dla boksów i kojców. Zajmujemy się 24h opieką nad psami, w domowych warunkach, pozwalając im na uczestnictwo w życiu codziennym i wylegiwanie na kanapie ;)

Nie przyjmujemy zbyt wielu psów na raz, dzięki czemu opieka nad Twoim psem jest indywidualna i na pełen etat. Nie ma znaczenia jakiej rasy, wielkości i w jakim wieku jest piesek, liczą się jego potrzeby, aktywność i charakter. W przypadku większej ilości psów (np.okres wakacyjny) przeprowadzamy się do mojego rodzinnego domu w Pilawie, gdzie mamy mnóstwo miejsca w domu, wybiegu w ogrodzie i dodatkowe osoby do zabaw :)

Oferujemy również odbiór/przywiezienia pieska do domu, a także ze względu na lokalizację (1,5km od lotniska Okęcie) transport Państwa z/do lotniska wraz z pupilem - cena to 1,80zł/km.

Więcej na mój temat znajdziecie na stronie internetowej :
dog-care.pl
www .facebook.com/gooddogcare

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta

Kamila Nowakowska
ul.Zarankiewicza 9, Warszawa
505094546
kabi1984@gmail.com
www.dog-care.pl
Warszawa

2015-12-31 12:37:30 id: 119

Hotel dla Psów

Zapraszamy do naszego Hotelu dla Psów, który mieści się w Biadaczu, 8 km od Kluczborka (opolskie),gdy tylko zajdzie potrzeba pozostawienia pod opieką pieska lub kotka na czas Twojego wyjazdu.

Dzwoń, kiedy tylko potrzebujesz opieki dla ulubieńca, jesteśmy do Twojej dyspozycji

tel. 512 165 196
tel. 504 182 563

Waszymi Pieskami opiekuje się profesjonalista, certyfikowany petsitter.

Korzyści: Zaopiekujemy się Twoim pieskiem na czas pilnego wyjazdu i zadbamy o jego bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Zapewnimy oprócz spacerów zabawę i sport oraz w razie potrzeby opiekę weterynaryjną.

Gwarancja: Twój Pies powróci do domu radosny i zadowolony. Poprzez odpowiednie podejście do zwierząt i zrozumienie ich potrzeb wywiązują się pomiędzy nami wspaniałe relacje; psy obdarzają nas zaufaniem, chętnie się bawią i równie chętnie do nas wracają.

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • ptaki

Ireneusz Pilak
Kujakowicka 21
512165196
zbojeckasaga@poczta.fm
www.hoteldlapsow.webs.com
46-233 Biadacz, gm.Kluczbork, woj. opolskie

2015-08-11 11:21:11 id: 118

Hotel i Świetlica dla psów "Ogród Pegi"

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu "Ogród Pegi". Stworzyliśmy to miejsce z myślą o Was i Waszych pupilach, wiedząc, że są momenty, gdy musicie zostawić ich samych na parę godzin lub dni. Aby zminimalizować smutek i stres podczas rozłąki nasz hotel-dom to po prostu DOM, bez klatek i boksów. Prowadzenie hotelu i świetlicy to nasza praca i pasja dlatego psiaki mają nas do dyspozycji 24h/dobę, bo nie da się więcej :)
Jesteśmy certyfikowanymi petsitterkami w COAPE Polska.
Zapraszamy do odwiedzenia nasze strony www.ogrodpegi.pl

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Lidka Witczak, Ewa Mańczak
Komorniki, ul. Żabikowska 85
514683350
ewamanczak2@gmail.com
www.ogrogpegi.pl
Wielkopolska

2015-05-25 16:56:18 id: 116

Pani Bysia pensjonat dla psów

"Pani Bysia" to domowy, kameralny hotelik dla psów, położony na obrzeżach Milanówka, w otoczeniu pól i łąk. Nasi goście są traktowani jak domownicy. Spędzamy z nimi czas, codziennie chodzimy na dalekie spacery, bawimy się w ogrodzie lub pakujemy psiaki do samochodu i jedziemy na wycieczkę. Psy czują się u nas jak w domu - mogą spać na kanapie, jeśli im wolno. Mamy miejsce tylko dla 4-5 psów, więc każdego z nich traktujemy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby, upodobania, dietę, w razie potrzeby możemy także podawać lekarstwa. Jestem behawiorystką COAPE, dyplom otrzymałam w 2009 r. Rozumiem psie emocje, widzę, gdy pies jest szczęśliwy, a kiedy jego nastrój jest kiepski i potrafię temu przeciwdziałać. Z pobytu pupila możecie Państwo codziennie oglądać zdjęcia na FB Pani Bysia - pensjonat dla psów.
Po szczegółowe informacje zapraszam na swoją stronę www.panibysia.taraka.pl.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta

Elżbieta Bazgier
Milanówek, ulica Wojska Polskiego 107
608 09 14 79
ela.bazgier@gmail.com
www.panibysia.taraka.pl
Mazowsze, płd-zach od Warszawy, przy A2

2014-11-27 18:30:04 id: 111

Hotel dla psów i kotów Reksio

Hotel dla psów i kotów Reksio położony jest 20km od centrum Łodzi, w Kazimierzu, blisko lasu, łąk i pól.
Nasz całoroczny hotel zapewnia miejsca w ogrzewanym pomieszczeniu oraz w kojcach na dworze. Psy mają do dyspozycji ogrodzony wybieg o powierzchni 1000m2. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zwierzaka. W zależności od temperamentu psa spacery odbywają się indywidualnie bądź grupowo.
Zapraszam na swoją stronę Hotelu dla psów i kotów www.reksio-hotel.pl
lub na Facebooku
https://www.facebook.com/pages/Hotel-dla-ps%C3%B3w-Reksio/617185778389247?fref=ts

Zwierzęta:
 • psy
 • koty

Monika Hofft
lutomiersk
500 007 426
hotelreksio@o2.pl
www.reksio-hotel.pl
lutomiersk

2014-11-14 22:03:18 id: 105

Pensjonat dla zwierząt "Lupus"

Pensjonat został założony z myślą o Twoim pupilu , gdy Ty wyjeżdżasz może tu spędzić czas rozłąki z Tobą . Mieści się w malowniczej okolicy wśród lasów i jezior. Twój ulubieniec spędzi ten czas bezstresowo i przyjemnie. Zapewniam całodobową opiekę , spacery i zabawę . Z Tobą przeprowadzę rozmowę na temat przyzwyczajeń i stanu zdrowia Twego czworonoga , aby nie zaburzać rytmu w jakim żyje w Twoim domu.

Jedzenie na czas pobytu przekazuje właściciel . Możliwość przywiezienia i odwiezienia.

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Agnieszka Szydłowska Niedziela
ul.Konna 36B, Gdańsk Otomin
604 374 026
zootelik@wp.pl
www.zootelik-lupus.pl
Trójmiasto

2014-09-09 10:47:32 id: 104

HOTEL DLA ZWIERZĘT ''CZTERY ŁAPY''

. W swojej pracy zawodowej, jestem lekarzem.weterynarii. wielokrotnie spotykałem się z problemem braku możliwości pozostawienia swojego pupila podczas wyjazdu na urlop,ferie.święta Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klijentów wspólnie z żoną postanowiliśmy założyć hotel dla zwierząt gdyż w naszym rejonie nie było wcześniej takiego miejsca.. Hotel "CZTERY ŁAPY" bo taką ma nazwę położony jest w miejscowości Nieszkowice Małe ok.10 km od Bochni,30 km od Krakowa.
Na Gości Hotelu czeka 11 specjalnie przystosowanych, oddzielnych boksów w nowo wyremontowanym budynku - każdy o powierzchni ok. 4 m2. do stałej dyspozycji Państwa pupile mają ogrodzony wybieg aby jak najbardziej umilić im czas spędzony pod naszą opieką. Dysponujemy także miejscami dla kotów i innych domowych przyjaciół. Hotel "CZTERY ŁAPY" przyjmuje pod opiekę wszystkie psy - od najmniejszych do naprawdę wielkich . W ciągu dnia czeka Ich wiele wrażeń - wspólne zabawy, spacery, troszkę sportu, w razie potrzeby zabiegi pielęgnacyjne... Szczegółowe informacje i rezerwacja pod nr.tel.509381155 lub 501643345

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Dominik Basinski
Bochnia ul.Czackiego 8
509381155
basinski.dominik@gmail.com

2014-04-01 10:45:28 id: 102

NASZE KOTY

Hotel dla zwierząt NASZE KOTY oferuje gościnę dla wszystkich kotów, małych psów (do 10 kg), królików, chomików, szczurków, ptaków, gadów i innych.
Oferujemy znakomite warunki i rodzinną atmosferę, profesjonalną opiekę i zabawę dla pupili. Jak również fotografowanie zwierząt i drapaki dla kotów.

Cena pobytu za jedną dobę w przypadku psa lub kota wynosi od 20 do 50 zł. Cena ustalana jest indywidualnie z właścicielem, zależy od rodzaju miejsca pobytowego i karmy.

Zapraszamy!

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Marta Niemiec Fiutowska
Zelczyna 217
693054134
naszekoty@op.pl
www.nasze-koty.com.pl
Skawina woj. małopolskie

2014-03-01 16:27:07 id: 101

WALKIEDOGIE

Domowy hotel dla psów WALKIEDOGIE zaprasza na ferie zimowe. do końca marca PROMOCJA 70 zł/doba

Gwarantujemy:
- ciepłą i domową atmosferę
- 2 profesjonalnych, wykwalifikowanych i empatycznych opiekunów
- dla młodych aktywnych psiaków spacery w parku/lesie i zajęcia węchowe
- dla starszych kanapowców dużo odpoczynku na łóżku, przytulania i masaży TTOUCH
- małe grupy podopiecznych (do 4 psów)
- porady behawiorysty i trenera

PROMOCJA DO KOŃCA MARCA 70zł/doba

Zwierzęta:
 • psy

Katarzyna Guth
Warszawa, Sady Żoliborskie
608 235 702
kasia@walkiedogie.pl
www.walkiedogie.pl

2014-02-04 08:33:31 id: 100

LuxPuppy

Obecnie pod opiekę przyjmuję psy małych ras. Warunkiem przyjęcia do hotelu domowego jest książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta

Ewa Rączka
Zielona Góra
509446884
ewasmallhand@gmail.com
Zielona Góra

2013-12-16 16:28:23 id: 98

Hotelik Pupila

Hotelik Pupila to wyjątkowe miejsce położone między Łodzią a Warszawą w uroczym zakątku Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Naszym gościom oferujemy doskonałe warunki pobytu, domową atmosferę, profesjonalne podejście (certyfikat COAPE). Kameralność hoteliku sprawia, iż każdemu podopiecznemu poświęcamy dużo czasu, zainteresowania i uwagi. Staramy się stworzyć ciepły i radosny klimat, który sprzyja zapomnieniu o rozłące z właścicielem i łagodzi niepokój psa.

Zwierzęta:
 • psy

Dagmara Strycharek
Mrozy ul. Spokojna 31 gm. Puszcza Mariańska
666 036 267
biuro@hotelikpupila.pl
www.hotelikpupila.pl
Rejon między Łodzią a Warszawą

2013-11-03 14:43:03 id: 95

Dogs Place opieka nad zwierzętami z pasji

Dogs Place to domowa opieka nad zwierzętami. Miejsce to zostało założone z pasji. Jednak na niej nie poprzestajemy i staramy się być jak najbardziej profesjonalni we wszystkim co robimy. Swoje doświadczenie w pracy z psami zdobywaliśmy u najlepszych szkoleńowców z Polski oraz zagranicy.

Oferujemy
- domową opiekę:
w domu z ogrodem (24 km od Centrum
Warszawy) lub u właściciela
- spacery po rozległych łąkach oraz
Puszczy Słupeckiej
- transport zwierząt
- pierwsze bezpłatne spotkanie
- konkurencyjne ceny ustalane indywidualnie

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

wymóg: pies musi być zabezpieczony przeciwko kleszczom i pchłom oraz posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.
zwierzak musi akceptować inne psy / nie wykazywać agresji wobec dzici

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • ptaki

Aneta Ciupińska
Słupno k. Marek
509849905
dogsplace24@gmail.com
https://www.facebook.com/pages/Dogs-Place/450501648365441#!/pages/Dogs-Place/450501648365441
Słupno 05-250

2013-04-10 11:54:55 id: 81

Hotel dla psów "U Reksa"

Nasz Hotel powstał z miłości do psów. Położony jest w malowniczej i spokojnej wsi Rudka Kozłowiecka położonej niedaleko Lublina. W naszym hotelu nie ma kojców ani klatek, nasi goście są domownikami, sami wybierają sobie miejsce do spania i do jedzenia. Wszystkie psiaki mieszkają z nami w domu.
Zapewniamy psom miłą, przyjazną atmosferę, profesjonalną opiekę , towarzystwo innych psów. Psiaki mają do dyspozycji ogrodzoną, zieloną działkę, ciszę i spokój z daleka od miejskiego gwaru. Zapewniamy głaskanie na życzenie psiaka, drapanie za uszkiem i po brzuszku, spacery po okolicznych polach i lasach, kąpiele w basenie, naukę podstawowych komend oraz inne formy aktywności i pasywności w zależności od potrzeb. Gwarantujemy opiekę weterynaryjną. Nasi goście mogą również posmakować psich ciasteczek z domowej kuchni.

Zwierzęta:
 • psy

Magdalena Szlachta
Niemce Rudka Kozłowiecka 206 C
609 493 664
hotelureksa@op.pl

2013-03-20 20:37:32 id: 79

"U Ajrona i Ajry"

Mój mały hotelik rozpoczyna dopiero swoją mam nadzieję długą drogę . Przygotowałam 6 ogrzewanych i przytulnych boksów . Mam dużo miejsca do biegania i spacerowania. Koszt pobytu jest taki sam dla każdego milusińskiego.Nie ważne ,że suczka ma cieczkę albo pieskowi trzeba podać lekarstwo lub częściej wychodzić z nim na spacer . Płacicie państwo tylko za miejsce a nie za moją miłość i oddanie dla waszych ukochanych . Jeszcze nie mam swojej strony i nie mogę umieścić tu zdjęć ale prace w hoteliku dobiegają pomału do końca i od grudnia będę czekała na zgłoszenia. Dodam jeszcze że ukończyłam kurs opiekuna zwierząt organizowany przez COAPE Polska aby jeszcze lepiej poznać potrzeby piesków i lepiej móc się nimi opiekować.Z góry dziękuję za zaufanie. Tatiana.
tel. 796 445 780
Boguszyniec 8 woj. lubuskie

Zwierzęta:
 • psy

Tatiana Prabucka
66 460 Boguszyniec 8 woj. lubuskie
796 445 780
tatpra@wp.pl
zumi.pl

2012-11-08 12:57:50 id: 71

Hotelik dla psów

Pomysł na Hotel powstał z myślą o wszystkich, którzy z różnych przyczyn muszą rozstać się ze swoim pupilem i chcą pozostawić go w komfortowych, domowych warunkach. Naszym podopiecznym staramy się dostarczać jak najwięcej pozytywnych bodźców czuwając jednocześnie, by zbytnio się nie ekscytowały. Dbamy o spokojną, przyjazną atmosferę, w której wszystkie zwierzęta będą czuły się komfortowo i bezpiecznie.
Wszystkim gościom oferujemy:

• komfortowe pokoje i wygodne boksy
• do dyspozycji gości ok. 2500 m2 wybiegów zielonych
• latem kąpiel w basenie
• dowolnie długi czas na zabawę i pieszczoty
• indywidualne spacery
• własny transport dla zwierząt

Jestem dyplomowanym ZOOPSYCHOLOGIEM oraz INSTRUKTOREM TRESURY PSÓW wyłącznie według metod pozytywnych.

Współpracujemy z Łódzkim Oddziałem Straży dla Zwierząt, przygotowując psy do adopcji.

Dla psów, które źle znoszą samotny pobyt w domu oferujemy DZIENNY pobyt.

Jest to najlepsze miejsce na świecie, na zostawienie psa podczas naszej nieobecności.

Hotelik w którym pies staje się od razu członkiem rodziny „ludzko – psiej”.

Profesjonalna opieka. Przemiła właścicielka, wrażliwa, doskonale rozumiejąca potrzeby powierzonego opiece psiaka, ciepła i serdeczna.

Psy ulokowane są w pieknym domu z ogrodem, otoczone opieką, czują się jak jak u siebie, są zadbane , zadowolone bo znajdują się wśród przyjaciół.

My i nasza suczka jesteśmy zachwyceni hotelem-domem, jego właścicielką oraz całą Jej Rodziną i ze spokojem i ufnością wracamy tu kolejny raz.

E. i M. Gryczyńscy oraz Nusia


Lubię mojego mopsa. Śpi przy moim łóżku, chodzę z nim na spacery, daje smakołyki. Czasem wyjeżdżam i nie mogę zabrać go ze sobą. Podróż dla psa nie byłaby wypoczynkiem. Wówczas ze spokojem zawożę go do hoteliku, do pani Marzeny Aleksandrowicz. Wiem, że tam mój mops ma świetną opiekę, zrównoważoną dietę i towarzystwo innych czworonogów. Mój piesek wraca do domu odnowiony, wybawiony, w doskonałym humorze, i jakby z nową chęcią do życia. To dobrze, że jest takie miejsce!
Matylda Jedlińska i mój pies Frodo


Więcej opinii na naszej stronie www.dogclub24.pl

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • ptaki

Marzena Aleksandrowicz
Łódź-Wschód Bedoń, ul. Głowna 63
698 46 60 60
hotelikdlapsow@gmail.com
www.dogclub24.pl

2012-10-03 16:52:33 id: 70

Hotel PSANATORIUM k Poznania

Hotel PSANATORIUM Hotel rehabilitacja szkolenia dla zwierząt k/ Poznania

Prowadzę CAŁOROCZNY i CAŁODOBOWY HOTEL dla zwierząt www.psanatorium.pl w Wielkopolsce jako kontynuacje hotelterier.pl z Podkarpacia/po przeprowadzce w rodzinne strony.
Oprócz opieki i zabawy proponujemy REHABILITACJE i TRENINGI z trenerem lub behawiorysta oraz NADZÓR WETERYNARYJNY.
Do dyspozycji jest 30 tys m2 zielonego i pofałdowanego terenu koło Nowy Tomyśl oraz NOWY OGRZEWANY BUDYNEK HOTELOWY .
Każdy psiak ma swój POKÓJ i swój OSOBNY WYBIEG oraz dodatkowe dwa duuuże wybiegi gdzie psy mogą pobiegać z właścicielem/trenerem lub ćwiczyć na torze...
Wszystko dobrze widać na stronie www.psanatorium.pl , ale jeszcze lepiej jak Przyjedziecie z pupilem aby wszystko zobaczyć na własne oczy...
POMAGAMY w TRANSPORCIE psów i kotów klimatyzowanym samochodem. CENA 0,85 pln/km. Na długie trasy możliwe rabaty.
Zapraszamy.
Fundacje i Stowarzyszenia oraz Klienci indywidualni na DŁUGIE TURNUSY, mogą liczyć na SPECJALNE CENY.
Głaskanie psów i herbata dla właściciela w Lipce jest GRATIS .
Kotki też są mile widziane.
ODLEGŁOŚCI do hotelu dla zwierząt PSANATORIUM:
z Poznania 60 km, z Gorzowa Wlkp. 100 km, ze Szczecina 210 km, z Wrocławia 185 km, z Warszawy 380 km.
Z Poznania można dojechać autostrada do Nowego Tomyśla lub drogami krajowymi via Opalenica lub Pniewy/Lwówek.
Przyjmujemy REZERWACJE ...również na okres wakacji . Nr konta bankowego na stronie www.psanatorium.pl / kontakt.
Zapraszamy
JKJ Joanna Jarocińska
64-310 Lipka Wielka 31 k / Nowy Tomyśl lub Lwówek
Wielkopolska
GSM 606 612 957
GSM 511 321 927
www.psanatorium.pl

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta

Joanna Jarocińska
Lipka Wielka 31
606 612 957
jkjpl@interia.pl
www.psanatorium.pl
Nowy Tomyśl

2012-06-05 23:30:45 id: 64

PSIKOŃTEK

Wychodząc naprzeciw potrzebom zwierząt i ich właścicieli, wykorzystując naszą infrastrukturę postanowiliśmy otworzyć pensjonat dla psów. Wielu właścicieli ma często problem, co zrobić z czworonogiem, kiedy wybiera sie na wakacje za granicę, lub kiedy hotel nie zezwala na pobyt ze zwierzętami. Wielokrotnie takie sytuacje kończą się rezygnacją z wyjazdu lub próbą poszukiwania opiekuna dla psiaka wśród rodziny lub znajomych. Jednak oni nie zawsze mają warunki i chęci do opiekowania się naszym pupilem. Stąd nasza propozycja. Niech Wasz Pies też wyjedzie na wakacje, gdzie wybiega się do woli na swieżym powietrzu, gdzie ktoś chetnie się z nim pobawi, lub też w spokoju poleży sobie na słoneczku.
Aby zapoznać się ze szczegółami zapraszamy na naszą stronę internetową:
www.zakontek.pl/psikontek.htm

Zwierzęta:
 • psy

Sylwia Dobrowolska
mazowieckie
507097173
zakontek@zakontek.pl
www.zakontek.pl/psikontek.htm
mazowieckie

2012-05-17 11:09:30 id: 63

"PSIA NIANIA"

PSIA NIANIA przyjmie pod swój dach w ŁODZI zwierzaki, które potrzebują na co dzień kontaktu z człowiekiem, przyzwyczajone są do przebywania w mieszkaniu czy na kolanach..

Zapewniamy: regularne spacery, dla aktywniejszych psów naukę biegu przy rowerze, menu dostosowane do wymagań konkretnego psiego podniebienia, a także drapanie, aportowanie, żucie przysmaków, czy cokolwiek innego zapragnie psia dusza.


Mamy kontakt z najlepszymi petsitterami z Łodzi i okolic, zatem można zostawić pod naszą opieką także kota, żółwia, papugę...

Poznajmy się bliżej - zapraszam na naszą stronę internetową - http://huskyzone.pl/psianiania2.html

Warunek przyjęcia psa: książeczka zdrowia/paszport z aktualnym szczepieniem p/wściekliźnie.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Małgorzata Krzemińska
Łódź, Złota9 m53
0609567135
psianiania@huskyzone.pl
http://www.huskyzone.pl/psianiania.html
Łódź

2012-02-16 09:26:11 id: 60

HOTEL DLA KOTÓW

Pierwszy taki hotel dla kotów na Śląsku !!! Zapomnij o niewygodnych klatkach!!!!!
Każdy kot posiada swój własny pokoik o wielkości od 5 do 8m2 i każdy pokoik wyposażony jest w fotel, legowiska, konar drzewa, kuwetkę i zabawki oraz w miseczki z wodą i jedzeniem.
Kotki znajdują się pod opieką weterynaryjną, co umożliwia pozostawienie w hotelu zwierząt na rekonwalescencję pooperacyjną po zabiegach np. sterylizacji czy kastracji, czy na kontynuację leczenia chorób niezakaźnych.

Zwierzęta:
 • koty

Beata Żuchowicz
Będzin ul.Róży Luksemburg 48
728 45 11 55, 32 760 27 77
amigovet1@gmail.com
www.hotel-dla-kotow.com https://www.facebook.com/Hotel-dla-kot%C3%B3w-Amigo-1430504923833827/?ref=hl
Będzin

2011-06-02 15:25:56 id: 45

Pchełka

Hotel Pchełka istnieje od lipca 2009 roku.
Posiadam 6 oddzielnych miejsc ,które są w budynku, ogrzewanym.Pieski wyprowadzane są 4 razy dziennie.Mała ilość psiaków w moim hotelu pozwala mi na inwidualne podejście do każdego pupila.Zapraszam i pozdrawiam Ewelina Cieślak.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta
 • ptaki

Ewelina Cieślak
Kraków ul.Sawiczewskich 6a
606 22 88 75 lub 12 654 01 35
biuro@hotelpsa.pl
www.hotelpsa.pl

2012-05-28 15:57:25 id: 10