Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

RODO

Szanowni Państwo, 

 

Z związku z faktem, że w dniu 25.05.2018 zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie (w związku z utworzeniem konta użytkownika) oraz zapewnić, że są w niej bezpieczne. Poniżej zebraliśmy dla Państwa wszystkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie musicie Państwo wykonywać w związku z nim żadnych działań. W razie gdyby jednak pojawiły się u Państwa jakieś pytania lub wątpliwości w związku z powyższym tematem zachęcamy do kontaktu - jesteśmy do dyspozycji.

więcej »
Wspieramy akcję

 'Tymczasowy dom to pomoc na całe życie'

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
COAPE Polska Andrzej Kinteh-Kłosiński
ul. Królewska 65a/1, 30-081 Kraków

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Aktualności

Wspieramy akcję

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

 Głównym jej celem, jest pozyskiwanie nowych Domów Tymczasowych dla zwierząt zagrożonych schroniskiem, zwrócenie szczególnej uwagi na kwestię stresu jaki przeżywa zwierzę oraz jakie niesie to niekorzystne konsekwencje na jego relacje z otoczeniem w przyszłości. Propagowanie wśród ludzi satysfakcji i radości z pomocy czworonogom, to właśnie wyróżnia akcję z innych tego typu przedsięwzięć. Kampania skierowana jest do ludzi świadomych o wsparcie w tymczasowej opiece, podczas której w przyjaznych, domowych warunkach można lepiej i szybciej rozpoznać charakter, usposobienie i potrzeby zwierzaka, przygotowując go tym samym do ostatecznej adopcji.

Jedną z osób prowadzących akcję jest wolontariuszka Fundacji "Szara Przystań" ale również nasza koleżanka, Ela Okońska (www.francuskipiesek.pl). Na co dzień prowadzi własną praktykę jako behawiorystka i petsitterka COAPE, a dodatkowo jest współredaktorem oraz współprowadzącą program telewizyjny "Sposób na cztery łapy" który m.in. porusza temat bezdomnych zwierząt starając się, znaleźć im nowe, kochające domy.

Więcej na ten temat, dowiedzieć się można, odwiedzając stronę internetową Fundacji lub wchodząc na poniższy link:  

http://www.szara-przystan.pl/tymczasowy-dom-to-pomoc-na-cale-zycie

Może ktoś również z Was chciałby dołączyć do grona osób, które wspierają to przedsięwzięcie.