Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

Wspieramy akcję

 'Tymczasowy dom to pomoc na całe życie'

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

więcej »
Konkurs Fotograficzny!

   Konkurs fotograficzny „Spacer po szczęście”

Jeśli jesteś petsitterem, codziennie wyprowadzasz cudze lub własne psy, z pewnością bywasz świadkiem wielu wzruszających lub zabawnych scen z udziałem czworonogów. Podziel się tym z nami uwieczniając je w obiektywie aparatu. 

Dla autorów najlepszych prac nagrody książkowe!

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
Centre Of Applied Pet Ethology - COAPE Polska LTD
International House, 24 Holborn Viaduct, London, United Kingdom EC1A2B

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska LTD
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Ogłoszenia szukam opiekuna


Praca szuka opiekuna zwierząt do hotelu dla zwierząt w Piasecznie pod Warszawą. Poszukujemy osoby z pasją, otwartą na nowe doświadczenia, pomysłową i kontaktową. Wymagania na stanowisko opiekun zwierząt: * doświadczenie w pracy ze zwierzętami * ogromna empatia w stosunku do zwierząt * cierpliwość * miłe usposobienie * chęć rozwoju * mile widziane skończone kursy pod tym kątem Zakres obowiązków: * szeroko rozumiana opieka nad zwierzętami * miła obsługa klienta * dbałość o wizerunek hotelu Mile widziani technicy weterynaryjni, choć nie jest to wymagane. Osoba na to stanowisko musi cechować się dobrą organizacją pracy, dokładnością oraz zamiłowaniem i podejściem do zwierząt. Tryb pracy do uzgodnienia (np. wybrane dni w tygodniu, weekendy itd.). Zgłoszenia przyjmujemy mailowo, prosimy o napisanie kilku zdań o swoich doświadczeniach i odbytych kursach, a także o przesłanie CV. Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Zapraszamy serdecznie do współpracy! Oferta jest aktualna :)

Lidia Dobosz, tel: 533109039
miejscowość: Piaseczno
województwo: mazowieckie
email: opieka4lapy@gmail.com
id: 1861, 2017-08-17 09:08:53