Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

RODO

Szanowni Państwo, 

 

Z związku z faktem, że w dniu 25.05.2018 zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie (w związku z utworzeniem konta użytkownika) oraz zapewnić, że są w niej bezpieczne. Poniżej zebraliśmy dla Państwa wszystkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie musicie Państwo wykonywać w związku z nim żadnych działań. W razie gdyby jednak pojawiły się u Państwa jakieś pytania lub wątpliwości w związku z powyższym tematem zachęcamy do kontaktu - jesteśmy do dyspozycji.

więcej »
Wspieramy akcję

 'Tymczasowy dom to pomoc na całe życie'

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
Centre Of Applied Pet Ethology - COAPE Polska LTD
International House, 24 Holborn Viaduct, London, United Kingdom EC1A2B

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska LTD
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Ogłoszenia szukam opiekuna


Poszukuję petsittera z doświadczeniem w opiece nad dużymi psami, dyspozycyjnego i zamieszkałego w BLISKIEJ odległości Metra Wilanowska. Stałe zlecenie, spacer lub opieka dzienna 4-5 dni w tygodniu.

Karolina Nalepa, tel: 502 059 755
miejscowość: Warszawa Mokotów
województwo: mazowieckie
email: thesilversummer@gmail.com
id: 3622, 2018-10-18 08:45:08

Poszukiwany petsitter dla moich kotów i szynszyli w czasie krótkich wyjazdów (1-3 dni), które będą się zdarzały nieregularnie, co jakiś czas. Termin wyjazdu będzie podany z wyprzedzeniem. Petsitter musiałby przychodzić minimum 2 razy dziennie, najlepiej ok. godziny 10:00 i 22:00. Wymagania: - zamiłowanie do zwierząt - sumienność - podpisanie umowy cywilno-prawnej przekazania zwierzęcia pod opiekę petsittera Zakres obowiązków: - karmienie szynszyli raz dziennie, wieczorami, wymiana wody, pozamiatanie podłogi - karmienie kotów, wymiana wody, sprzątanie kuwet, posprzątanie ewentualnych szkód powstałych przez koty, np. stłuczona szklanka, przewrócony kwiatek, itp. - w razie potrzeby wizyta u weterynarza – gabinet znajduje się 2 minuty pieszo od mieszkania; klinika całodobowa 20 minut pieszo lub 5 minut autobusem - informowanie o aktualnej sytuacji przy każdej wizycie w mieszkaniu, wysłanie zdjęć, itp. Kwota za dzień lub za godzinę do uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu tylko poważnie zainteresowane osoby. Chętnych zaproszę do siebie w celu zapoznania ze zwierzętami i wytłumaczenia wszystkich niezbędnych rzeczy.

Dominika Trzemżalska, tel: 794773441
miejscowość: Gliwice
województwo: śląskie
email: dominika.trzemzalska@gmail.com
id: 3620, 2018-10-17 12:55:16

Poszukuję osoby do opieki nad psem w związku z jednodniowym wyjazdem, kogoś kto kocha zwierzęta i ma ogród, bez dzieci, zapłacę . Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń 737305360

Marta Kowalska, tel: 737305360
miejscowość: Wałbrzych
województwo: dolnośląskie
email: elsa2626@yahoo.pl
id: 3619, 2018-10-17 12:55:18