Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

RODO

Szanowni Państwo, 

 

Z związku z faktem, że w dniu 25.05.2018 zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie (w związku z utworzeniem konta użytkownika) oraz zapewnić, że są w niej bezpieczne. Poniżej zebraliśmy dla Państwa wszystkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie musicie Państwo wykonywać w związku z nim żadnych działań. W razie gdyby jednak pojawiły się u Państwa jakieś pytania lub wątpliwości w związku z powyższym tematem zachęcamy do kontaktu - jesteśmy do dyspozycji.

więcej »
Wspieramy akcję

 'Tymczasowy dom to pomoc na całe życie'

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
Centre Of Applied Pet Ethology - COAPE Polska LTD
International House, 24 Holborn Viaduct, London, United Kingdom EC1A2B

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska LTD
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Ogłoszenia szukam opiekuna


Szukam opiekuna dla dwóch młodych kotek (4,5 mies.) w okresie 25-29 września, na miejscu. Opieka miałaby obejmować karmienie, sprzątanie kuwet oraz bawienie się, głaskanie i przytulanie kociaków aby nie czuły się bardzo samotne.

Iwona Grądzka, tel: 698811501
miejscowość: Warszawa
województwo: mazowieckie
email: iwona.gradzka@onet.pl
id: 5822, 2019-09-16 14:07:33

Szukam osoby, która mogłaby wyprowadzić pieska 1 x dziennie parę dni w tygodniu w godzinach od 12 do 16 na 20-minutowy spracer. Dni zależą od grafiku pracy. Dzielnica do bydgoski Fordon, blisko forodońskich górek, więc jest to idealne miejsce na spacer :)

Kasia Piasecka , tel: 694401992
miejscowość: Bydgoszcz, Fordon
województwo: kujawsko-pomorskie
email: kasiaa.piasecka@gmail.com
id: 5732, 2019-09-11 17:30:38