Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

Wspieramy akcję

 'Tymczasowy dom to pomoc na całe życie'

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

więcej »
Konkurs Fotograficzny!

   Konkurs fotograficzny „Spacer po szczęście”

Jeśli jesteś petsitterem, codziennie wyprowadzasz cudze lub własne psy, z pewnością bywasz świadkiem wielu wzruszających lub zabawnych scen z udziałem czworonogów. Podziel się tym z nami uwieczniając je w obiektywie aparatu. 

Dla autorów najlepszych prac nagrody książkowe!

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
Centre Of Applied Pet Ethology - COAPE Polska LTD
International House, 24 Holborn Viaduct, London, United Kingdom EC1A2B

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska LTD
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Ogłoszenia szukam opiekuna


Cześć, szukam kogoś, kto zapewniłby towarzystwo i spacer mojemu psu w miarę regularnie - raz lub dwa razy w tygodniu, podczas gdy ja jestem w pracy czyli w godz. ok 10:30-18. Suka, 12 kg, 5 lat, uległa, przyjazna, wesoła, lekki lęk separacyjny, czasem zbyt odważnie wita się z innymi psami, co interpretują one jako zaczepkę do bójki. Szkoda mi jej, że się nudzi w domu. Mieszkam w okolicy Pl. Hallera/Ronda Starzyńskiego a pracuję przy Wiertniczej/Powsińskiej i bardzo mi zależy na tym, żeby nie dojeżdżać (samochodem) zbyt daleko, kiedy zawoziłabym i odbierała mojego psa. Maks. 5 minut. Tak więc petsitter musi mieszkać albo na Pradze Pn., albo na Sadybie. Zależy mi też na tym, żebyśmy mogli dogadywać się na bieżąco w sprawie opieki nad psem. Tzn. w jednym tygodniu byłaby to środa a w innym poniedziałek i czwartek, a w kolejnym może wcale. Po prostu czasem więcej pracuję w domu, a czasem mniej. Nie przeszkadzałoby mi, gdyby mój pies zostawał sam w domu petsittera przez np. godzinę-dwie z całego takiego dnia, podczas gdy petsitter musiałby wyjść "coś załatwić" (zawsze to lepiej niż 8-9 u mnie w domu). Musiałabym się też zastanowić, czy na pewno mnie na to stać, więc chętnie zapoznam się z ofertami. Pozdrowienia:)

Katarzyna Zimnoch, tel: 600337055
miejscowość: Warszawa
województwo: mazowieckie
email: kaskazimnoch@gmail.com
id: 2073, 2017-10-09 10:18:40