Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

RODO

Szanowni Państwo, 

 

Z związku z faktem, że w dniu 25.05.2018 zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie (w związku z utworzeniem konta użytkownika) oraz zapewnić, że są w niej bezpieczne. Poniżej zebraliśmy dla Państwa wszystkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie musicie Państwo wykonywać w związku z nim żadnych działań. W razie gdyby jednak pojawiły się u Państwa jakieś pytania lub wątpliwości w związku z powyższym tematem zachęcamy do kontaktu - jesteśmy do dyspozycji.

więcej »
Wspieramy akcję

 'Tymczasowy dom to pomoc na całe życie'

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
Centre Of Applied Pet Ethology - COAPE Polska LTD
International House, 24 Holborn Viaduct, London, United Kingdom EC1A2B

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska LTD
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Ogłoszenia szukam opiekuna


Witam, szukam osoby, która mogłaby zająć się kotem u mnie w domu na czas mojego wyjazdu(21 sierpnia-13 września). Chodzi o przyjście na 2 dziennie, nakarmienie, zabawa etc. Więcej szczegółów oraz cena do uzgodnienia po kontakcie. Pozdrawiam

Joanna Puszko, tel: 537474363
miejscowość: Radom
województwo: mazowieckie
email: joannapuszko12@gmail.com
id: 3309, 2018-08-16 09:14:42

Szukam odpowiedzialnej osoby na stale do wyprowadzania pieska na spacery od wrzesnia, w ciagu dnia od poniedzialku do piatku, oraz w czasie moich wyjazdow. To aktywny, radosny, 2 letni foksterier☺️zainteresowanych prosze o kontakt mailowy.

Karolina Gos, tel: 500404632
miejscowość: Krakow
województwo: małopolskie
email: monzab723@yahoo.com
id: 3283, 2018-08-09 17:02:59