Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

RODO

Szanowni Państwo, 

 

Z związku z faktem, że w dniu 25.05.2018 zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie (w związku z utworzeniem konta użytkownika) oraz zapewnić, że są w niej bezpieczne. Poniżej zebraliśmy dla Państwa wszystkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa. 

Niniejsza informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie musicie Państwo wykonywać w związku z nim żadnych działań. W razie gdyby jednak pojawiły się u Państwa jakieś pytania lub wątpliwości w związku z powyższym tematem zachęcamy do kontaktu - jesteśmy do dyspozycji.

więcej »
Wspieramy akcję

 'Tymczasowy dom to pomoc na całe życie'

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

więcej »

kontakt

Serwis Petsitter.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Dane firmy:
Centre Of Applied Pet Ethology - COAPE Polska LTD
International House, 24 Holborn Viaduct, London, United Kingdom EC1A2B

Adres korespondencyjny:
COAPE Polska LTD
Borówna 77, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Ogłoszenia szukam opiekuna


Poszukuje opiekuna / pomocy przy wyprowadzaniu szczeniaka. Szczeniak, chart mieszka przy ul. Skierniewickiej. Opieka to: - nakarmienie - sprzatniecie - wyprowadzenie - dni robocze, w godz ok. 11-13 - czas - min. 1h Zapraszam sasiadow do kontaktu :)

Marcin Plocki, tel: 506225802
miejscowość: Warszawa
województwo: mazowieckie
email: marcin.plocki@gmail.com
id: 6024, 2019-10-14 21:20:47

[Warszawa Ochota] Poszukuję spokojnej osoby, która kilka razy w miesiącu zaopiekuje się u mnie w domu przez dobę (od rana/popołudnia do rana kolejnego dnia) lub tylko w ciągu dnia moim psem i dodatkowo nakarmi / pogłaszcze / posprząta kuwetę 2 kotów. Piesek ma 5 lat, jest średniej wielkości (10kg), kundelek, przyjacielski, nieagresywny, adoptowany kilka tygodni temu. Problemem są u niego 2 kwestie: - ma złamaną nogę i założony opatrunek gipsowy (chodzi bez problemu) - nie ogarnia jeszcze załatwiania się na dworze, sika na maty w domu (trzeba wymieniać). Mimo to należy z nim wychodzić kilka razy dziennie na krótki spacer, by nauczył się utrzymywania czystości w domu. Cała doba - 80zł Opieka dzienna 50 zł Proszę o pierwszy kontakt sms, ponieważ nie zawsze mogę odebrać telefon.

Magda Więdłocha, tel: 502519179
miejscowość: Warszawa Ochota
województwo: mazowieckie
email: mgdwiedlocha@gmail.com
id: 5997, 2019-10-11 08:14:51